1. وب سایت ساختن

اگر اینترنت یک کشور است، پس از آن وب سایت ها مانند املاک و مستغلات است. من به امید در حال حاضر شما یک درک کلی که املاک و مستغلات در جهان فیزیکی با ارزش هستند - املاک دیجیتال واقعی کار به همان شیوه. با ایجاد یک وب سایت، شما در حال ایجاد طرح های خود را از آنلاین "زمین."

شما می توانید این زمین با هر آنچه می خواهید را پر کنید، اما شما باید برای ترویج آن را از طریق رسانه های اجتماعی (و هر جای دیگری که شما می توانید از فکر می کنم) برای این موفق باشد. هنگامی که شما ایجاد ترافیک به زمین خود را، شما می توانید هر آنچه مردم شما برای ارائه به فروش برساند. به منظور ساخت یک وب سایت، شما نیاز به یک میزبان (به عنوان مثال نیک)، یک قالب (یعنی وردپرس)، و محتوا.

دو قسمت اول برای پیدا کردن آسان و محتوا تنها به عنوان مشکل شما آن را. شما می توانید وبلاگ، مورد برای فروش، عکس ها، فیلم ها، و یا هر آنچه که شما می خواهید. باز کردن وب سایت خود را به شما می دهد پتانسیل برای ایجاد پول از راه من قصد دارم به ذکر است.
2. B2B بازاریابی

مدل کسب و کار آنلاین من عاشق است GetVoiP، یک بازاریاب وابسته است که در نیویورک استفاده شده است. GetVoiP به عنوان یک عامل برای ارائه دهندگان ارتباطات کسب و کار عمل می کند. آنها لیست به روز از ارائه دهندگان VoIP، از جمله رتبه بندی، مقایسه، بررسی مصرف کننده، در عمق دانش از روند بازار و کاربر نهایی، و نظرات از متخصصان کسب و کار بر روی انواع موضوعات مربوط به مصرف کنندگان کسب و کار حفظ کند. نه تنها حفظ پهلو به پهلو از اخبار است، اما ارائه تجزیه و تحلیل دقیق از محصولات در حال ارائه، GetVoiP قادر به ایجاد ترافیک به سایت خود و افزایش نفوذ خود با کسب و کار است.

نفوذ در آنلاین بیشتر به شما به عنوان یک کسب و کار، پول بیشتری به شما می کنیم. اگر شما برای ایجاد ارتباطات پایدار شناخته شده است (به عنوان مورد با GetVoiP بالا است)، سپس شما هیچ مسائل مربوط به ساختمان با نام تجاری آنلاین شما داشته باشد. شما می شود در جامعه خود را به رسمیت شناخته شده و شروع به ساختن وزوز در صنعت شما. ردیابی شماره خود را (چگونه بسیاری از مردم مشاهده سایت شما، کلیک کنید هر آگهی، و خرید از کلیک) به شما می دهد اهرم به گسترش این بخش از کسب و کار خود را، شما را قادر به ادامه ساخت و ساز هرزه خود را آنلاین.
3. گوگل حستبلیغ
باکس باز

در صورتی که برای تلفن های موبایل مانند اطلاعات فنی بیش از حد برای شما، یک دکمه آسان وجود دارد - پلت فرم تبلیغاتی گوگل است که به عنوان ساده به عنوان ثبت نام، قادر می سازد (در بلاگر) و یا چسباندن یک کد کوچک در وب سایت خود را، و اجازه می دهد تبلیغات به طور خودکار در رول. مشکل با این برنامه این است که شما هر کمیسیون می کنید - و شما نمی تواند به کنترل محتوای آگهی. این برای برخی از مفید است، اما کاربران قدرتمند خواهد چیزی کمی قوی تر می خواهید.
4. همکاران آمازون

آمازون دارای یک برنامه همکاران برای صاحبان سایت و وبلاگ نویسان. آنها را به یک ابزار جستجو برای پیدا کردن محصولات و خدمات از سایت خود و انواع سبک های آگهی را در سایت خود نمایش، از جمله مبتنی بر متن و بنر تصاویر (بیلبوردهای دیجیتال) مثل این:

هر یک از آیتم خریداری شده از طریق لینک آمازون خود را به شما یک کمیسیون است. آن حجم ترافیک بالا را ندارد برای دستیابی به نتایج، یا. من شروع به ساختن پول با برنامه زمانی که من فقط 1،000 بازدید در هر ماه بر روی سایت خودم بود. آنها می توانند درآمد خود را به تعادل حساب آمازون خود را اعمال می شود، موضوع شما چک، و یا واریز مستقیم به حساب بانکی خود را. اگر شما عاشق آمازون، شما دانشیار برنامه خود را دوست دارم. برای Lifehack دیگر اختصاص داده شده به آمازون همکاران اینجا را کلیک کنید.
5. راکوتن های LinkShare

آمازون و گوگل فقط از گزینه های خود را برای تبلیغات آنلاین به دور هستند. راکوتن های LinkShare یک محل عالی برای جستجو برای وابستگان دیگر برای تبلیغات خود است. از طریق برنامه خود را، شما می توانید لینک های سفارشی آگهی ها، لینک ها ایمیل، و تبلیغات بنر برای استارباکس، خارج، آیتونز، و کشت از دیگر مارک های معروف را دریافت کنید. با استفاده از این برنامه، شما همچنین می توانید از شرکت های کوچک، علامت های تجاری منطقه ای و یا تخصصی، و بیشتر پیدا کنید. من را اجرا ترکیبی از گوگل، آمازون، و برنامه های راکوتن، و درآمد ماهانه حدود 150 $ من از این برنامه ها است. این یک مقدار زیادی از پول نیست، اما آن را نیز یک مقدار زیادی از کار را برای باقی مانده نمی (به این معنی در محدوده زمانی معین ... از آنجا که تبلیغات دائمی هستند ...) درآمد.
6. برنامه های ارجاعی شرکت

صحبت از مزایای تبلیغات دائمی، آگهی ها و لینک تنها راه برای کسب درآمد کمی از خمیر کردن تلاش های خود را آنلاین نیست. با داشتن یک وب سایت، شما دست آوردن قدرت ایمیل شرکت به آنها را بپرسید برای همه چیز. من هیچ شرم در اجازه دادن به شرکت یوگا که حصیر من به دنبال به خرید می دانم که من یک وبلاگ و ارسال برای نشریات یوگا - گاهی اوقات به من می شود تخفیف.

بار دیگر، من به دست آوردن کسب و کار تماس با ارزش در روابط عمومی، تبلیغات، و یا دیگر جنبه های فروش شرکت های بزرگ. گاهی اوقات من فقط یک نوشیدنی رایگان. در هر صورت، پول به خودی خود بی ارزش است. خندق مرد میانه و استفاده از اینترنت برای داد و ستد کالا آنچه شما باید و می تواند برای آنچه شما نیاز دارید انجام دهید.
7. Klout به

اگر شما یک حساب کاربری رسانه های اجتماعی، سعی کنید از Klout به. این شرکت آهنگ استفاده از رسانه های اجتماعی خود را معین می کنند چه بزرگ و چه نوع از مخاطبان شما قرعه کشی در موضوع روز رسانی و پست های خود را بر اساس. با استفاده از این اطلاعات، شما واجد شرایط برای دریافت موارد رایگان، بلیط، و غیره ورود به وب سایت خود را اغلب برای پیدا کردن راه های کسب درآمد چیزهای رایگان با انجام آنچه شما در حال حاضر آنلاین انجام ... خسته کننده بقیه از ما هستید ...
8. بی

اگر شما هر چیزی که شما می خواهید به فروش، پس از آن بی جایی است که شما باید به طور جدی در نظر اول انجام آن است. شخصا من از طرفداران از سایت نه به خاطر کار آن طول می کشد تا ساخت تا شهرت. اگر شما مایل به از طریق این فرآیند سخت کار کردن هستید، شما را با مزایای بسیاری پاداش - افراد ثروتمند شده اند فروش کتاب در مورد آنها چگونه ثروتمند فروش همه چیز در ای بی: برای چند راهنمایی از جوانب مثبت اینجا را کلیک کنید.